REFERENCIE

Jančovič MUDr. Dalimír Jančovič lekár hokejovej reprezentácie - regeneračný krém MEDIMED ES po aplikácii rýchlo preniká do hĺbky tkanív, a tým účinnejšie aktivizuje proces ich regenerácie a hojenia po operáciách pohybového aparátu, zápaloch svalov, kĺbov a šliach. Zmierňuje bolesti svalov, kĺbov a prispieva k uvoľneniu celkového svalového napätia.Regeneračný krém MEDIMED ES chcem odporučiť všetkým športovcom po tréningu a po úrazových stavoch, ako aj fyzicky pracujúcim ľuďom, ktorí majú problémy s pohybovým aparátom.


KružliakTomáš Kružliak, bronzový medailista z MS do 17 rokov a víťaz Európskeho olympijského festivalu mládeže (EYOF) v hode kladivom - krém výborne uvoľňuje stuhnuté svalstvo nôh i chrbta . Účinok krému sa objaví zázračne rýchlo. Moja chrbtica si pri tréningoch dosť vytrpí, som rád, že som našiel niečo, čo mi pomáha odstraňovať bolesť.


BeckKarol Beck, tenista - regeneračný krém MEDIMED ES používam približne pol roka a mám pre neho vizitku "veľmi dobrý". Mohol som vyskúšať jeho účinky a jednoznačne môžem potvrdiť, že mi pomáha rýchlejšie regenerovať celé telo po tréningu a zápase. Som presvedčený, že mi pomohol vyriešiť zdravotné problémy s pätou, kolenom a zapästím.


ČiliakMarek Čiliak, HC KOMETA Brno - MEDIMED ES považujem za veľmi kvalitný regeneračný krém. Je vhodný na uvoľnenie svalového napätia po tréningoch a zápasoch. Oceňujem jeho účinky taktiež pri tupých mechanických poraneniach, odreninách a otlakoch. MEDIMED ES krém by nemal chýbať v športovej výbave žiadneho športovca.


MUDr. Elena Kašubová - ortopedická ambulancia ORTEK s.r.o.Zvolen - na regeneračný krém MEDIMED ES máme pozitívne referencie od našich pacientov. Pochváľujú si príjemnú aplikáciu a rýchlu úľavu ťažkostí po aplikácii. U pacientov sa nevyskytla žiadna alergická reakcia po použití regeneračného krému.


MUDr. Baloga, SPORTMED Prešov - MEDIMED ES krém sme vyskúšali u športovcov, ktorí mali problémy s pätou, Achillovou šľachou a s kolenom. U všetkých došlo po aplikácii krému k výraznému zlepšeniu, u dvoch pacientov som liečbu kombinoval s laserovou terapiou.


PaedDr.Peter Toman, zástupca riaditeľa športového gymnázia Trnava - s odskušaním regeneračného krému MEDIMED ES máme dobré skúsenosti. Športovci a trenéri si pochváľovali jeho účinky a majú záujem ho používať aj v budúcnosti.


MUDr. Janinčinová Anna - skúsenosti s regeneračným krémom MEDIMED ES Po dovolenke pri mori sa mi objavil na dlani jednej ruky svrbivý mykotický ekzém, ktorý po štandardnej liečbe viacerými medikamentami sa nezlepšoval. Po aplikácii uvedeného krému už po 1. dni nastalo zlepšenie, po 5. dňoch ekzém sa natrvalo vyliečil.
Krém MEDIMED ES utíšil aj nepríjemné a silné bolesti tvárového nervu (n.facialis), aplikovaného 2-3x denne na bolestivé miesto mojej príbuznej.
Pri bolestiach chrbtice, bederného, ramenného kĺbu a svalov na dolných končatinách zvlášť u starších ľudí po aplikácii krému 2-3x denne zlepšila sa pohyblivosť, bolesti sa zmiernili, alebo ustúpili.
Ustúpili aj dlhotrvajúce bolesti lakťového kĺbu, ktoré sa dostavili po prudkom pohybe končatinou pri lyžovaní. Štandardná liečba medikamentami a rehabilitácia bola málo úspešná. Zmierňovaním až ústupom bolestí po aplikácii MEDIMED ES krému sa zlepšuje aj kvalita života všetkým, ktorí ho používajú – ďakujem.


Anita Výbochová fyzioterapeutka v DD a DSS Záhonok Zvolen - Medimed používam pri svojej práci denne už 2 roky. Počas tohto obdobia som mala možnosť vyskúšať pozitívne účinky krému a môžem skonštatovať, že má regeneračný, protibolestivý a protizápalový účinok. Osvedčil sa pri opuchoch dolných aj horných končatín po úrazoch, napomáha pri rýchlejšom vstrebávaní hematómu a pri zápale pľúc. Vďaka kvalitám krému Medimed som aj naďalej rozhodnutá pre jeho dlhodobé používanie nielen v mojej práci, ale aj v súkromí.


MUDr. Lengyel Peter PhD prednosta - Klinika popálenin a rekonštrukčnej chirurgie
Charakteristika: Medimed ES je regeneračný krém, ktorý podporuje tlmenie zápalu, prináša úľavu pohybovému ústrojenstvu pri zvýšenej svalovej námahe, pozitívne pôsobí na prekrvenie pokožky a priľahlého tkaniva.
Medimed ES krém sme použili u pacientov s popáleninami I. - II. st., kde došlo pri hojení k podporeniu spontánnej epitelizácie plôch v štádiu olupovania a suchej, popraskanej kože. Po použití tohto krému sme pozorovali uvoľnenie povrchového napätia kožného krytu a zvláčnenie pokožky, čo viedlo k upokojeniu plochy po popálení.
Súhrn: Medimed ES regeneračný krém možno odporučiť na skľudnenie pokožky po popálení I.-II.stupňa, kde pôsobí uvoľňujúco a preventívne proti fragilite kožného krytu. Krém bol subjektívne pacientmi dobre znášaný.